Novavis: 3 mln z obligacji na fotowoltaikę
POLECANE KANAŁY: Poznaj naszą ofertę

Novavis: 3 mln z obligacji na fotowoltaikę

3 tys. obligacji serii A spółki Novavis, o wartości nominalnej 1 tys. zł każda zadebiutowały dziś na rynku Catalyst. Papiery były oferowane w ramach oferty prywatnej. Oprocentowanie obligacji jest stałe, wypłacane półrocznie i wynosi 8 proc. w skali roku. Termin wykupu ustalono na 18 grudnia 2017 r. Obligacje nie są zabezpieczone.
Novavis powstała w 2012 roku, jako spółka akcyjna ukierunkowana na działalność w obszarze odnawialnych źródeł energii. Podstawą działalności inwestycyjnej firmy jest budowa własnych, średnich oraz dużych instalacji fotowoltaicznych na gruncie oraz powierzchniach dachowych. Posiadanie własnych zasobów energetycznych pozwoli spółce osiągnąć przychody z produkcji energii, a także umożliwi udział w tworzonym w Polsce rynku energii ze źródeł odnawialnych.

Spółka zajmuje się również projektowaniem, budową oraz serwisem posprzedażowym instalacji fotowoltaicznych. Jest autoryzowanym dystrybutorem produktów polskich i zagranicznych związanych z OZE. W 2013 roku akcje spółki zostały wprowadzone do obrotu na rynku NewConnect.


logo_2 Kontakt

Raporty, wyniki finansowe, akcje, obligacje, umowy, konferencje, analizy, komentarze... Masz dla nas ciekawą informację dotyczącą rynku kapitałowego?
Napisz redakcja@infostrefa.com
lub zadzwoń 22 509 29 50