Akcje Revitum już w obrocie
POLECANE KANAŁY: Poznaj naszą ofertę

Akcje Revitum już w obrocie

Akcje spółki podczas dzisiejszego debiutu otworzyły się na poziomie 3,40 zł, o 13,33% powyżej ceny emisyjnej.
Debiut akcji spółki w Alternatywnym Systemie Obrotu GPW w Warszawie, jakim jest rynek NewConnect można uznać jednoznacznie za bardzo udany. Akcje spółki podczas dzisiejszego debiutu otworzyły się na poziomie 3,40 zł, o 13,33% powyżej ceny emisyjnej wyznaczonej dla walorów spółki. Po 30 minutach handlu akcjami spółki, wartość obrotów jest umiarkowana, oscyluje tuż powyżej poziomu 16 tysięcy złotych.

REVITUM działa od 2008 roku i obecnie posiada sieć 20 placówek, zlokalizowanych w całym kraju.
Spółka działa w dwóch obszarach: biomedycyny i naturalnych suplementów diety. W tym roku spółka wprowadziła na rynek linię suplementów diety pod własną marką> spółka specjalizuje się również w kompleksowej diagnostyce całego organizmu:
- diagnostyka i usuwanie przyczyn dolegliwości,
- indywidualnie dobierane terapie w oparciu o ponad 150  produktów,
- naturalne suplementy produkowane przy zastosowaniu biotechnologii.

Przychody netto ze sprzedaży w 2011 roku wyniosły blisko 1.300 tys zł. Prognoza na rok 2012 to 3.500 tys zł, a na rok 2013 6.500 tys zł.

- Revitum, w sposób ciągły komercjalizuje swoje usługi i buduje skalowalny model biznesowy. Dzięki odpowiedniej strategii Revitum rośnie niezwykle energicznie. Rok 2012 zostanie zamknięty na poziomie 280 % przychodu ze sprzedaży w stosunku do roku ubiegłego. Przychody pochodzą głownie z diagnostyki i sprzedaży suplementów - prognozuje Adam Bańkowski, Prezes Revitum S.A.

Zobacz pełną relację z debiutu spółki na NewConnect!logo_2 Kontakt

Raporty, wyniki finansowe, akcje, obligacje, umowy, konferencje, analizy, komentarze... Masz dla nas ciekawą informację dotyczącą rynku kapitałowego?
Napisz redakcja@infostrefa.com
lub zadzwoń 22 509 29 50