Prymus na NewConnect
POLECANE KANAŁY: Poznaj naszą ofertę

Prymus na NewConnect

31 sierpnia podczas imprezy NewConnect Convention do grona spółek notowanych na rynku NewConnect dołączył Prymus SA - dystrybutor surowców chemicznych.
Prymus wprowadził do obrotu na rynku NewConnect 10.000.000 akcji zwykłych na okaziciela serii A, o wartości nominalnej 0,20 zł każda.

Spółka powstała w 1994 roku. Od 2003 roku działa w branży chemicznej. „Prymus” S.A. jest dystrybutorem surowców chemicznych dla przemysłu chemii budowlanej, poligrafii, włókiennictwa oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych.

  - Wejście Prymus na New Connect to przede wszystkim większa transparentność. To kolejny krok w zdobywaniu zaufania naszych klientów, banków czy potencjalnych inwestorów. Przekształcenie w Spółkę publiczną to również kolejny stopień rozwoju. Warto również pamiętać, że funkcjonowanie na rynku publicznym to również większa możliwość w pozyskaniu kapitału w przyszłości. Posiadamy kilka projektów, które - jeżeli zostanie podjęta decyzja o ich realizacji - będą wymagały inwestowania - mówi Ewa Kobosko, prezes zarządu Prymus SA.logo_2 Kontakt

Raporty, wyniki finansowe, akcje, obligacje, umowy, konferencje, analizy, komentarze... Masz dla nas ciekawą informację dotyczącą rynku kapitałowego?
Napisz redakcja@infostrefa.com
lub zadzwoń 22 509 29 50