Madkom debiutuje i zwiększa zasięg
POLECANE KANAŁY: Poznaj naszą ofertę

Madkom debiutuje i zwiększa zasięg

Kolejna spółka z branży informatycznej zadebiutowała na rynku NewConnect.
Spółka wprowadziła do obrotu 41 490 000 akcji zwykłych na okaziciela serii A i B. W wyniku prywatnej emisji akcji pozyskała 1 mln zł sprzedając akcje 6 inwestorom indywidualnym i 2 instytucjonalnym.

 Środki, pozyskane z emisji będa przeznaczone na rozbudowę oprogramowania i rozwój terytorialny sieci - spółka chce swoim zasięgiem objąć całą Polskę. W planach jest tez wprowadzenie do oferty nowego model świadczenia usług oparty na modelu Software as a Service (SaaS).

 - Dzięki takiemu rozwiązaniu Burmistrzowie i Prezydenci Miast będą mogli zaliczyć wydatki na licencje do wydatków bieżących, a nam uda się zmniejszyć sezonowość przychodów, która występuje w naszej branży - mówi Grzegorz Szczechowiak, prezes MADKOM SA.

Madkom jest dostawcą i integratorem autorskiego oprogramowania do zarządzania dokumentami, informacją i procesami w administracji publicznej. Głównym źródłem przychodów spółki jest sprzedaż własnego oprogramowania oraz świadczenie usług wdrożeniowych i szkoleń w zakresie oprogramowania.


logo_2 Kontakt

Raporty, wyniki finansowe, akcje, obligacje, umowy, konferencje, analizy, komentarze... Masz dla nas ciekawą informację dotyczącą rynku kapitałowego?
Napisz redakcja@infostrefa.com
lub zadzwoń 22 509 29 50