Izo Blok SA - Debiut spółki na rynku NewConnect
POLECANE KANAŁY: Poznaj naszą ofertę

Izo Blok SA - Debiut spółki na rynku NewConnect

22 grudnia 2011 roku na rynku NewConnect odbyło się pierwsze notowanie spółki IZO-BLOK. Jest to 168 debiut w tym roku oraz 347. spółka notowana na alternatywnym rynku akcji GPW.
Podstawowym przedmiotem działalności Emitenta jest wytwarzanie kształtek z polipropylenu spienionego (EPP) posiadającego doskonałe właściwości fizyko-chemiczne takie jak niska waga, znaczna odporność na uszkodzenia mechaniczne (dynamiczne i statyczne), pamięć kształtu, jednolitość. Są to wyroby niestandardowe - każdy jest zaprojektowany i wykonany indywidualnie. Spółka produkuje kształtki w zakresie gęstości od 20 g/dm3 do 250 g/dm3.

Kontrahentami Spółki są głównie europejskie firmy związane z przemysłem samochodowym, logistyką, opakowaniami ochronnymi itp.

Sprzedaż produktów odbywa się głównie przez bezpośrednie kontakty z klientami. Od strony technicznej współpraca z odbiorcami odbywa się z reguły przy użyciu ich systemów informatycznych bądź platform internetowych. Sam proces pozyskiwania zamówień jest organizacyjnie ściśle powiązany z etapem projektowania i wdrożenia wyrobu do produkcji.

Emitent w ramach współpracy ze swoimi kluczowymi odbiorcami jest odpowiedzialny również za całą logistykę dostaw. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych systemów informatycznych proces zamówień przebiega płynnie i automatycznie.


logo_2 Kontakt

Raporty, wyniki finansowe, akcje, obligacje, umowy, konferencje, analizy, komentarze... Masz dla nas ciekawą informację dotyczącą rynku kapitałowego?
Napisz redakcja@infostrefa.com
lub zadzwoń 22 509 29 50