Synkret SA - Debiut spółki na rynku NewConnect
POLECANE KANAŁY: Poznaj naszą ofertę

Synkret SA - Debiut spółki na rynku NewConnect

29 listopada 2011 roku na rynku NewConnect odbyło się pierwsze notowanie spółki Synkret. Jest to 153 debiut w tym roku oraz 332. spółka notowana na alternatywnym rynku akcji GPW.
Emitent działa w branży budowlano-inżynieryjnej i specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie robót inżynieryjnych, instalacyjnych, drogowych oraz architektoniczno-konstrukcyjnych.

W systemie generalnego wykonawstwa Emitent realizuje m.in. następujące inwestycje:
  • obiekty budownictwa mieszkaniowego jedno i wielorodzinnego,
  • obiekty przemysłowe, m.in. hale produkcyjne, obiekty techniczne, instalacje przemysłowe,
  • obiekty sportowe, m.in. hale, stadiony, zadaszenia trybun, boiska o różnych nawierzchniach,
Spółka wykonuje również usługi inwestycyjne i remontowe w zakresie kompleksowej realizacji: sieci wodociągowych - stalowych, żeliwnych; sieci i magistrali sanitarnych - betonowych, żeliwnych, kamionkowych i z tworzyw sztucznych; sieci gazowych nisko- i wysokoprężnych z rur stalowych i tworzywa sztucznego HDPE; sieci ciepłowniczych w technologii preizolowanej; konstrukcji stalowych; konstrukcji betonowych; instalacji przemysłowych; robót drogowych; ukształtowania terenu zieleni i małej architektury.


logo_2 Kontakt

Raporty, wyniki finansowe, akcje, obligacje, umowy, konferencje, analizy, komentarze... Masz dla nas ciekawą informację dotyczącą rynku kapitałowego?
Napisz redakcja@infostrefa.com
lub zadzwoń 22 509 29 50