POLECANE KANAŁY: Poznaj naszą ofertę
Global Trade SA
Informacje

Misją Global Trade S.A. jest oferowanie na rynku, bezpiecznych i niezawodnych systemów do budowy instalacji wodnych i centralnego ogrzewania, dlatego już dziś możesz poszerzyć krąg klientów usatysfakcjonowanych naszymi produktami. Kierując się dobrymi praktykami w biznesie, odpowiedzialnie traktujemy partnerów i kontrahentów, a współpraca z wykonawcami montującymi nasze produkty jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy głęboko przekonani, że realizacja przyjętej polityki jakości oraz środowiskowej przyczyni się do umocnienia naszej pozycji rynkowej i ekonomicznej zapewniając użytkownikom oferowanych przez nas systemów najwyższe zadowolenie.

Dla utrzymania i pogłębienia tak określonego wizerunku przyjmujemy następujące zobowiązania:
dostarczanie wyrobów i usług, zaspokajających potrzeby naszych klientów, przyjaznych środowisku, przy optymalnych kosztach,
utrzymywanie z odbiorcami, dostawcami i podwykonawcami partnerskich kontaktów opartych na zasadach fair play,
przestrzeganie obowiązujących uregulowań prawnych i innych wymagań dotyczących zidentyfikowania aspektów środowiskowych.

Jako ekspert w dziedzinie instalacji wewnętrznych proponujemy naszym klientom systemy innowacyjne i nowoczesne technologicznie. Na rynku instalacyjno-budowlanym jesteśmy dostawcą kompletnych produktów do rozprowadzenia instalacji ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Nasze systemy to sprawdzone i łatwe w montażu zestawy rur i kształtek. Dodatkowo, w trosce o bezpieczeństwo klientów systemy posiadają wszelkie certyfikaty i atesty oraz ubezpieczenie produktowe o wysokości 1 000 000 PLN.

Służymy Państwu doradztwem technicznym i projektowym, dostarczamy zamówiony towar we wskazane przez klienta miejsce w kraju jak i za granicą. Ważnym aspektem naszej działalności są bezpłatne szkolenia z oferowanych na rynku produktów. Wykonujemy je dla projektantów, instalatorów oraz przedsiębiorstw wykonawczych, a także dystrybutorów branżowych.