POLECANE KANAŁY: Poznaj naszą ofertę
REALIZACJE VIDEO

Zapraszamy od współpracy przy realizacji różnorodnych materiałów wideo: filmów wizerunkowych, szkoleniowych, instruktażowych, reportaży z organizowanych przez spółkę wydarzeń czy też materiałów wideo zawierających np. komentarze analityków, głównych ekonomistów i innych osób reprezentujących spółkę. Nasze dotychczasowe doświadczenie pozwoliło nam zgromadzić ponad 4 000 materiałów wideo z ważnych wydarzeń na rynku kapitałowym. Proponujemy realizację dynamicznych filmów promocyjnych zapewniając najwyższy standard technik realizacyjnych i zdjęciowych stosowanych w filmach reklamowych. Zaawansowany montaż, niebanalne ujęcia wzbogacone zaprojektowanymi i dedykowanymi wyłącznie konkretnemu projektowi efektami graficznymi i świetlnymi to niektóre z atutów naszych realizacji.

Proponujemy realizację dynamicznych filmów promocyjnych zapewniając najwyższy standard technik realizacyjnych i zdjęciowych stosowanych w filmach reklamowych.

Zaawansowany montaż, niebanalne ujęcia wzbogacone zaprojektowanymi i dedykowanymi wyłącznie konkretnemu projektowi efektami graficznymi i świetlnymi to niektóre z atutów naszych realizacji.

Zobacz nasze przykładowe realizacje:

Zaproszenie na wideo czat z Bankiem Millennium

PZU SA - Zwyczajne Walne Zgromadzenie

Wideoczat z Wojciechem Sobierajem, Prezesem Alior Banku S.A.